Kobieta

USG 3D/4D HD LIVE - Najwyższa jakość obrazowania w 3D/4D

08/04/2013
Medycyna to doskonałe pole do działania dla nowych technologii. Czasami postęp ma wymiar epokowy. Przykładem może być zastosowanie ultrasonografii w medycynie pod koniec ubiegłego wieku. Kolejnym krokiem milowym było wprowadzenie około 10 lat temu techniki 3D/4D , zwłaszcza w diagnostyce położniczej.

Jak dobierać kosmetyki?

21/05/2012
Każdy z Nas chętnie słucha obietnic, że kosmetyk dokona cudu i odmieni naszą skórę, lecz każda skóra ma indywidualne potrzeby i wymagania. Trzeba je poznać aby wybrać odpowiednie preparaty. Nie dajmy się kusić reklamom i dobrym radom.

Andropauza, czyli o męskim klimakterium

30/01/2012
Zaburzenia w zakresie hormonów płciowych i ich następstwa, to nie tylko domena pań. Gwałtowny spadek testosteronu, osteoporoza, zmęczenie, depresja, przyrost wagi, bóle pleców, bezsenność, to tylko niektóre z objawów andropauzy, zwanego męskim klimakterium.

Nordic Walking - sport dla każdego

09/01/2012
Jest taka dyscyplina sportowa, którą mogą uprawiać wszyscy, zawsze i wszędzie. Cieszy się coraz większą popularnością, gdyż jest niedroga, łatwa, a przede wszystkim skuteczna. Mowa tu o  Nordic Walking, czyli chodzie z kijkami.

Aktywność fizyczna a zdrowie

21/05/2010
Regularna aktywność fizyczna, przynajmniej przez 30 minut dziennie przez większość dni w tygodniu, może zmniejszyć ryzyko zachorowania na wiele ciężkich chorób, łącznie z chorobami serca, nadciśnieniem, udarem, cukrzycą, niektórymi typami nowotworów oraz osteoporozą.
laskovski.pl