Uroda

Najczęstsza przyczyna łysienia, czyli androgenowe łysienie u mężczyzn.

11/09/2020
Czy wiesz, że co trzeci mężczyzna między 25 a 40 rokiem życia ma problemy z wypadaniem włosów? Łysienie androgenowe jest jednym z najczęściej występujących typów łysienia, które dotyka przede wszystkim mężczyzn. Dowiedz się jakie są przyczyny i najskuteczniejsze metody leczenia łysienia androgenowego.

Kolagen w walce z celulitem

10/10/2019
Cellulit to prawdziwe utrapienie kobiet. Stanowi nie tylko problem kosmetyczny, ale również zdrowotny. Jednym ze sposobów na radzenie sobie z nim jest kolagen. Ale czy na pewno jest on skuteczny? Odpowiedz znajdziesz czytając poniższy artykuł.

Kurzajki - jak powstają i jak z nimi walczyć?

29/05/2019
Kurzajki to brodawki, które stanowią nieestetyczny i nawracający problem. Wywołuje je  zakażenie wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV). Najczęściej pojawiają się w miejscach ogólnodostępnych, gdzie skóra styka się ze skażonymi powierzchniami. Przeczytaj artykuł i zobacz jak uporać się z kurzajkami na dłużej.

Wielostronne działanie aloesu

30/03/2019
Aloes to roślinna o dobroczynnym działaniu w wielu dziedzinach. Sok z aloesu wzmacnia odporność, przyspiesza gojenie ran i wspomaga leczenie alergii. Przeczytaj artykuł i poznaj lepiej jego cenne i wielostronne działanie.

Trądzik - jak leczyć?

23/02/2019
Trądzik kojarzyły się do niedawna tylko z hormonalną burzą wieku dojrzewania. Obecnie do dermatologów coraz częściej trafiają dorośli z trądzikiem. Leczenie tej choroby skóry nie jest łatwe, jednak dzięki postępowi medycyny jest to dużo łatwiejsze. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak leczyć trądzik.

Krzem - jakie ma właściwości?

13/02/2019
Krzem to pierwiastek o wyjątkowych właściwościach. Jest bardzo ważny prawidłowego dla funkcjonowania naszego organizmu. Krzem wpływa nie tylko na zdrowie, ale również na urodę. Ponadto zmniejsza prawdopodobieństwo rozwoju schorzeń kostno-stawowych oraz miażdżycy. Dowiedz się jakie właściwości ma krzem i na co wpływa najbardziej.

Przesuszone włosy - jak przywrócić im blask?

13/01/2019
Zdrowe, piękne i zadbane włosy są marzeniem każdej kobiety. Włosy niszczą się z różnych powodów. Wiele pań skarży się z powodu swoich suchych  i zniszczonych włosów. Włosy przesuszone charakteryzują się łamliwością i tendencją do puszenia. Jak uratować nawet ekstremalnie zniszczone włosy i przywrócić im zdrowie i blask? Poznaj sposoby na odżywienie włosów.

Sposoby na rumieńce z zimna

12/12/2018
Rumieniec jest zaczerwienieniem skóry, które pojawia się nagle i znika samoistnie. Wówczas jest ono całkowicie naturalne i nie należy się niepokoić. Inaczej sytuacja wygląda, gdy rumieniec utrzymuje się przez dłuższy czas i zmienia się jego intensywność.

Uboczne skutki zbyt częstego stosowania solarium

30/11/2018
Solarium jest bardzo popularnym rozwiązaniem stosowanym przez osoby, które chciałyby mieć pięknie opaloną skórę na wyjątkowe okazje lub nawet przez cały rok. Zwolennicy solarium uważają, że tylko mocno opalona skóra da im upragnione piękno. Co niepokojące problem ten zaczął również dotykać także mężczyzn, a nawet dzieci. Zainteresowanie tego typu rozwiązaniem jest zwiększone zimą, kiedy nie mamy dostępu do słońca, którego tak bardzo potrzebujemy. Słońce wprawdzie wpływa korzystnie na nasz humor, pozwala naszemu organizmowi na wytwarzanie witaminy D, ale może być także niebezpieczne.

Osocze bogatopłytkowe - jak wygląda? Wady i zalety

12/11/2018
Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszą się zabiegi wykorzystujące działanie osocza bogatopłytkowego. Wampirzy lifting, czyli terapia osoczem bogatopłytkowym. Jak wygląda zabieg i jakie są jego korzyści?

Suche i popękane pięty - jak sobie z nimi poradzić?

08/10/2018
Kondycja pięt jest ważna nie tylko dla ładnego, zadbanego wyglądu ale też ze względu na zdrowie. Przesuszona skóra może świadczyć o nieodpowiednim poziomu nawodnienia lub witamin, a z czasem prowadzi do pęknięć. Są one niebezpieczne i nieleczone mogą prowadzić do poważniejszych dolegliwości.

Jaki aparat ortodontyczny jest lepszy dla zębów?

26/09/2018
Czy wiesz, że teraz Twój aparat ortodontyczny może być niewidoczny? Coraz więcej osób dorosłych wstydzi się swoich zębów a co za tym idzie również noszenia metalowego aparatu. Od kilku lat pojawiła się na polskim innowacyjna metoda zw.  Invisalign. To za pomocą przezroczystych wymiennych nakładek zw. Alignenam, które samoistnie dopasowują się do uzębienia konkretnego pacjenta. Ta metoda zapewnia większy komfort użytkowania w wieku dorosłym. Jednocześnie zachowuje doskonałą efektywności.

Bezpieczne wybielanie zębów?

15/09/2018
W związku z różnymi opiniami, często zadajemy sobie pytanie? Wybielać zęby, czy nie wybielać? A jeśli wybielać, to jaką metodę lub procedurę wybrać? Takie pytania towarzyszą przed podjęciem decyzji, ponieważ metod wybielania i sposobów ich wykonania jest wiele. Jeżeli masz zamiar poddać się takiemu zabiegowi, przeczytaj, co powinieneś wiedzieć o wybielaniu zębów.
laskovski.pl