Szukana fraza:Kategoria:
Specjalizacja:
Województwo:
Miasto:
Dzielnica:
 Umowa z NFZ
 
Cukrzyca
10 listopad 2017
Cukrzyca...jest jedną z tak zwanych chorób cywilizacyjnych, o tyle groźną, że spora część chorych w ogóle nie wie, że choruje, a dowiadują się, kiedy powikłania są już na tyle groźne, że nie ma zbyt pozytywnych rokowań.
 
Logowanie
Dla pacjentów
Ciąża
Dziecko
Dla lekarzy
Do pobrania
Leczenie w ramach NFZ
 Szukana fraza:
Wyświetl:
wyników na stronie   Według:
Listy oczekujących02.06.2010
W jakim celu tworzone są listy oczekujących? Kto może skorzystać z opieki zdrowotnej poza kolejnością? Jakie są obowiązki przychodni w zakresie tworzenia i pacjenta w zakresie zapisywania się na listę? Kiedy świadczeniodawca może skreślić pacjenta z listy?
czytaj więcej
Prawa pacjenta13.04.2010
Przestrzeganie praw pacjenta jest ustawowym obowiązkiem wszystkich placówek medycznych i personelu medycznego. Czy wiesz jakie prawa nam przysługują? Kto i kiedy ma prawo podejmować decyzje za nas? Co zrobić gdy te prawa są naruszane?
czytaj więcej
Stomatolog w ramach NFZ - bezpłatne leczenie zębów?15.03.2010
Czy znasz zasady korzystania z opieki stomatologicznej w ramach NFZ? Czy wiesz jakie świadczenia stomatologiczne i jakie materiały służące do ich wykonania są bezpłatne? Koniecznie sprawdź jakie masz prawa a za jakie usługi będziesz musiał zapłacić - nawet w gabinecie, który podpisał umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia...
czytaj więcej
Opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień w ramach NFZ04.01.2010
Kiedy i gdzie możemy skorzystać z pomocy psychiatry, psychologa bądź terapeuty? Jakie są zasady udzielania świadczeń w poradni zdrowia psychicznego i leczenia uzależnień?
czytaj więcej
Leki refundowane i uprawnienia do bezpłatnych leków23.11.2009
Które leki możemy uzyskać za darmo, a ile zapłacimy za inne? Kiedy możemy zamienić zapisany specyfik na tańszy? Sprawdź w jakich przypadkach przysługują dodatkowe uprawnienia do zniżek i bezpłatnych leków.
czytaj więcej
Organizacja pracy przychodni12.10.2009
Jak możemy zapisać się do przychodni i jakie dokumenty należy przygotować na wizytę do specjalisty? Gdzie wykonać bezpłatnie zlecone przez lekarza NFZ badanie krwi lub zdjęcie RTG? Co zrobić, gdy nasz lekarz sam zachoruje? Gdzie dowiemy się jakie wyniki badań należy ze sobą zabrać? Kto przyjmuje skargi? Czego możemy dowiedzieć się podczas rejestracji?
czytaj więcej
Dokumenty potwierdzające prawo do świadczeń07.10.2009
Gdzie i na jakich zasadach możemy skorzystać ze świadczeń w ramach NFZ? Jakie kroki należy podjąć zmieniając adres zamieszkania? Jakie dokumenty potwierdzają prawo do świadczeń? Czy specjalistę należy wybrać w swoim rejonie?
czytaj więcej
Dobrowolne Ubezpieczenie Zdrowotne08.08.2009
Nie jesteś objęty ubezpieczeniem zdrowotnym a chciałbyś w pełni korzystać ze świadczeń medycznych w ramach NFZ? Możesz ubezpieczyć się dobrowolnie! Wystarczy, że mieszkasz na terytorium Polski...
czytaj więcej
Prawo do świadczeń opieki zdrowotnej - kiedy wygasa?02.06.2009
Komu przysługuje prawo do korzystania z opieki zdrowotnej finansowanej ze środków publicznych? Po jakim czasie od zakończenia pracy lub nauki przestajemy być ubezpieczeni? Czy z sytuacjach wyjątkowych możemy otrzymać prawo do tymczasowego ubezpieczenia?
czytaj więcej
Zasady korzystania z Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ)24.03.2009
Każdy pacjent ma prawo wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) spośród tych, którzy mają podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Jak często można zmieniać lekarza? Jakie zasady obowiązują w poradniach POZ?
czytaj więcej
poprzednia strona 1  2  3  4  5  6  [7]  8  9 następna strona
Oferujemy informację medyczną na terenie miast: Poznań, Szczecin, Zielona Góra. Nasi specjaliści: psycholog, stomatolog, ortopeda, okulista, ginekolog, dermatolog, ortodonta. Przeczytasz wiadomości na tematy: rehabilitacja, usg, implanty. Znajdziesz u nas także apteki oraz forum medyczne.
  © Wszystkie prawa zastrzeżone