Szukana fraza:Kategoria:
Specjalizacja:
Województwo:
Miasto:
Dzielnica:
 Umowa z NFZ
 
Cukrzyca
10 listopad 2017
Cukrzyca...jest jedną z tak zwanych chorób cywilizacyjnych, o tyle groźną, że spora część chorych w ogóle nie wie, że choruje, a dowiadują się, kiedy powikłania są już na tyle groźne, że nie ma zbyt pozytywnych rokowań.
 
Logowanie
Dla pacjentów
Ciąża
Dziecko
Dla lekarzy
Do pobrania
Leczenie w ramach NFZ
 Szukana fraza:
Wyświetl:
wyników na stronie   Według:
Rehabilitacja w ramach NFZ31.10.2016

W jakich warunkach mogą być udzielane świadczenia w ramach rehabilitacji i komu? Co obejmuje rehabilitacyjna porada lekarska? Odpowiedzi na te pytania oraz inne informacje na temat rehabilitacji w ramach NFZ znajdziesz w artykule.

czytaj więcej
Refundacja leków 28.09.2016

Gdzie szukać informacji o lekach refundowanych? Kto ma do nich prawo? Jakie informacje powinny znaleźć się na recepcie, która jest podstawą ich wydania? Zasady refundacji znajdziesz w artykule.

czytaj więcej
Skargi do NFZ22.08.2016

Każdy pacjent ma prawo do złożenia skargi, jeżeli uzna, że jego prawo do ochrony zdrowia nie jest realizowane w odpowiedni sposób lub jest łamane. Z artykułu dowiesz się, co może być przedmiotem skargi,  co powinna zawierać skarga oraz w jaki sposób i w jakiej formie może zostać złożona.

czytaj więcej
Pomoc medyczna w nocy i w święta18.07.2016

W atykule znajdziesz informacje na temat nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, które warto znać. Dowiesz się między innymi, co obejmują świadczenia zdrowotne w ramch nocnej i świątecznej pomocy medycznej oraz kiedy możesz z nich skorzystać.

czytaj więcej
Jak obecnie wygląda opieka paliatywna i hospicyjna w ramach NFZ?21.06.2016

Opieka paliatywna i hospicyjna polega m.in. na zapobieganiu bólowi i jego uśmierzaniu. Komu i jakie świadczenia w zakresie opieki paliatywnej i hospicyjnej są udzielane w warunkach stacjonarnych, domowych i ambulatoryjnych? Odpowiedź znajdziesz w artykule.

czytaj więcej
Szpitalny Oddział Ratunkowy11.05.2016
Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie szpitalnego oddziału ratunkowego określa m. in. zadania szpitalnych oddziałów ratunkowych, wymagania dotyczące ich lokalizacji w strukturze szpitala, warunki techniczne, minimalne wyposażenie. W artykule znajdziesz najważniejsze z tych informacji, dowiesz się kto i kiedy może skorzystać tam z pomocy.

czytaj więcej
Ciąża i poród w ramach NFZ18.04.2016
Ciąża to czas stałej opieki medycznej,  regularnych wizyt u ginekologa, badań i testów laboratoryjnych. Zatroszcz się o siebie w czasie ciąży i porodu. Czytając nasz artykuł, dowiesz się m. in. jakie masz prawa i jakie badania można wykonać w ramach NFZ.

czytaj więcej
Nowa Książeczka Zdrowia Dziecka25.02.2016
Książeczka Zdrowia Dziecka powróciła po czternastu latach. Od 1 stycznia 2016 r. jest wydawana na oddziałach położniczych, traktowana jako dokumentacja medyczna i obowiązuje w jednym wzorze. Dowiedz się z artykułu, jakie informacje znajdują się w nowej Książeczce Zdrowia Dziecka.
czytaj więcej
Czy można wykonać operację plastyczną na NFZ?12.01.2016
Ze względu na wysokie koszty operacji z zakresu medycyny estetycznej wiele osób nurtuje możliwość wykonania świadczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Czy jest to możliwe? Jak starać się o refundację operacji plastycznej? Dowiedz się więcej.
czytaj więcej
Prawo studenta do świadczeń w ramach NFZ08.12.2015
Studenci bardzo często maja wątpliwości dotyczące swojego ubezpieczenia i możliwości skorzystania z opieki lekarskiej w mieście w którym studiują. Poniższy artykuł zawiera informacje na temat prawa do świadczeń oraz opieki nad studentami poza miejscem stałego zamieszkania.
czytaj więcej
poprzednia strona 1  [2]  3  4  5  6  7  8  9 następna strona
Oferujemy informację medyczną na terenie miast: Poznań, Szczecin, Zielona Góra. Nasi specjaliści: psycholog, stomatolog, ortopeda, okulista, ginekolog, dermatolog, ortodonta. Przeczytasz wiadomości na tematy: rehabilitacja, usg, implanty. Znajdziesz u nas także apteki oraz forum medyczne.
  © Wszystkie prawa zastrzeżone