Szukana fraza:Kategoria:
Specjalizacja:
Województwo:
Miasto:
Dzielnica:
 Umowa z NFZ
 
Choroby zakaźne
23 czerwiec 2017
Każdego z nas może dopaść choroba zakaźna. Wiele z nich jest bardzo niebezpieczna, dlatego warto mieć świadomość jakie mogą dawać objawy.
 
Logowanie
Dla pacjentów
Ciąża
Dziecko
Dla lekarzy
Do pobrania
Ciąża
 Szukana fraza:
Wyświetl:
wyników na stronie   Według:
Aplikacje na telefon do monitorowania ciąży25.05.2017

W dzisiejszych czasach większość przyszłych mam ma smartfona, a co za tym idzie, ma również możliwość instalowania różnych aplikacji. Ostatnio wielką popularnością cieszą się aplikacje na telefon do monitorowania ciąży. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat.

czytaj więcej
Naprotechnologia - na czym polega?18.04.2017

Niepłodność jest coraz częstszym problemem. Wiele par doświadcza trudności związanych z zajściem w ciąże lub jej utrzymaniem. Dotyka ona zarówno kobiety, jak i mężczyzn i niesie za sobą poważne konsekwencje. Jednym ze środków radzenia sobie z niepłodnością jest naprotechnologia. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat.

czytaj więcej
Planowanie płci dziecka15.03.2017

Dziewczynka czy chłopiec? Przyszli rodzice zgodnie podkreślają, że liczy się dla nich to, żeby dziecko było zdrowe. Jednak każdy skrycie marzy o maluchu określonej płci. Czy można zaplanować płeć dziecka? Dowiedz się z naszego artykułu!

czytaj więcej
Dieta w cukrzycy ciążowej15.02.2017

Jeżeli dowiedziałaś się, że masz cukrzycę ciążową, boisz się i nie wiesz, co Cię czeka nie wpadaj w panikę. Przeczytaj artykuł, w którym znajdziesz informacje na ten temat.

czytaj więcej
Domowe sposoby jak radzić sobie ze zgagą w czasie ciąży10.01.2017

W czasie ciąży zgaga to najczęstsza przypadłość doskwierająca przyszłym matkom. Możemy mieć z nią problem nawet przez cały okres trwania ciąży, natomiast w ostatnim trymestrze uskarża się na tą przypadłość aż 3/4 kobiet. Dowiedz się jak sobie z tym radzić domowymi sposobami.

czytaj więcej
Wkładka wewnątrzmaciczna. Czy jest bezpieczna dla kobiety, która nie rodziła?27.12.2016

Tak zwana spirala. Na rynku możemy znaleźć różne rodzaje tej metody antykoncepcji. Mechaniczna, hormonalna, konkretne marki. Co wybrać w takiej sytuacji, by nie zagubić się w tym ogromnym wachlarzu wyboru? I czy rzeczywiście dla kobiet, które nie rodziły są całkowicie bezpieczne?

czytaj więcej
Produkty zakazane w ciąży - zadbaj o rozwój i bezpieczeństwo swojego dziecka24.11.2016

Kobiety ciężarne wielokrotnie zastanawiają się co powinny jeść, aby ciąża rozwijała się prawidłowo. Wbrew pozorom ta dieta wcale nie musi być restrykcyjna, jeśli wiemy co naprawdę szkodzi naszemu dziecku, a co jest tylko mitem powtarzanym z pokolenia na pokolenie. Czytając artykuł dowiesz się co jeść, a czego unikać.

czytaj więcej
Rodzić po ludzku - co to znaczy?17.11.2016

Co to znaczy rodzić po ludzku? Jakie prawa przysługują rodzącej i jak się ich domagać? W  jakich warunkach powinien odbywać się poród? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w artykule.

czytaj więcej
Żylaki - ciążowa przypadłość20.10.2016

Żylaki to częsta przypadłość, dotykająca przeważnie kobiety. W okresie ciąży zwiększa się ryzyko wystąpienia żylaków. Co robić, aby ich uniknąć i jak je leczyć? Dowiesz się w tym artykule.

czytaj więcej
Opuchnięte stopy w ciąży - jak sobie z nimi radzić?28.09.2016

Najczęstsza dolegliwością kobiet w ciąży, nawet na wczesnym etapie są obrzęki kończyn, zwłaszcza nóg. Dolegliwość ta często nasila się intensywniej w upalne dni i spędza sen z powiek przyszłym mamom. Zatem jak sobie radzić z opuchniętymi stopami w ciąży? Przeczytaj nasz artykuł.

czytaj więcej
poprzednia strona [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 17 następna strona
Oferujemy informację medyczną na terenie miast: Poznań, Szczecin, Zielona Góra. Nasi specjaliści: psycholog, stomatolog, ortopeda, okulista, ginekolog, dermatolog, ortodonta. Przeczytasz wiadomości na tematy: rehabilitacja, usg, implanty. Znajdziesz u nas także apteki oraz forum medyczne.
  © Wszystkie prawa zastrzeżone