Szukana fraza:Kategoria:
Specjalizacja:
Województwo:
Miasto:
Dzielnica:
 Umowa z NFZ
 
Cukrzyca
10 listopad 2017
Cukrzyca...jest jedną z tak zwanych chorób cywilizacyjnych, o tyle groźną, że spora część chorych w ogóle nie wie, że choruje, a dowiadują się, kiedy powikłania są już na tyle groźne, że nie ma zbyt pozytywnych rokowań.
 
Logowanie
Dla pacjentów
Ciąża
Dziecko
Dla lekarzy
Do pobrania
Aktualności

15 Urodziny naszej firmy!

Dodano: 20.11.2015Drukuj wróć do listy

To już 15 lat działania naszej firmy! Dokładnie 15 listopada 2000 roku odebraliśmy od Państwa pierwsze połączenie na temat placówek medycznych.

Przez 15 lat nieustannie staramy się zapewnić Państwu dostęp do rzetelnych informacji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Każdego dnia jesteśmy wsparciem dla pacjentów i służb medycznych, dążąc  przy tym do podnoszenia jakości naszych usług.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy w ciągu 15 lat obdarzyli nas zaufaniem, zarówno pacjentom jak i pracownikom placówek medycznych, a także wszystkim którzy przyczynili się do rozwoju naszej firmy. Mamy nadzieję że nadal będziemy stanowić dla Państwa wsparcie i pomoc niezależnie od pory dnia i nocy.

Dziękujemy za 15 lat z Centrum Informacji Medycznej Tel-Med!


Komentarze
 
Brak komentarzy


Dodaj komentarz
 
Autor
Treść

 
* Komentarz zostanie opublikowany po zaakceptowaniu przez redakcje.
Oferujemy informację medyczną na terenie miast: Poznań, Szczecin, Zielona Góra. Nasi specjaliści: psycholog, stomatolog, ortopeda, okulista, ginekolog, dermatolog, ortodonta. Przeczytasz wiadomości na tematy: rehabilitacja, usg, implanty. Znajdziesz u nas także apteki oraz forum medyczne.
  © Wszystkie prawa zastrzeżone