Szukana fraza:Kategoria:
Specjalizacja:
Województwo:
Miasto:
Dzielnica:
 Umowa z NFZ
 
Choroby zakaźne
23 czerwiec 2017
Każdego z nas może dopaść choroba zakaźna. Wiele z nich jest bardzo niebezpieczna, dlatego warto mieć świadomość jakie mogą dawać objawy.
 
Logowanie
Dla pacjentów
Ciąża
Dziecko
Dla lekarzy
Do pobrania
Leczenie w ramach NFZ
 Szukana fraza:
Wyświetl:
wyników na stronie   Według:
Refundacja wyrobów medycznych30.05.2017

W ramach ubezpieczenia zdrowotnego pacjent może skorzystać z refundacji wyrobów medycznych. Przeczytaj artykuł, aby poznać zasady korzystania z zaopatrzenia w wyroby medyczne.

czytaj więcej
Opieka stomatologiczna w ramach NFZ08.05.2017

Z jakich świadczeń w zakresie opieki stomatologicznej w ramach NFZ może skorzystać pacjent? Kto ma prawo do świadczeń dodatkowych? Komu i jakie świadczenia przysługują w zakresie leczenia protetycznego i ortodontycznego? Informacje na ten temat znajdziesz w artukule.

czytaj więcej
Dostęp do dokumentacji medycznej28.03.2017

Jakie obowiązki w zakresie dokumentacji medycznej ma świadczeniodawca, a jakie prawa przysługują pacjentowi? W artykule znajdziesz najważniejsze informacje na temat dostępu do dokumentacji medycznej.

czytaj więcej
Na czym polega projekt leki 75+?28.02.2017

Rządowy projekt zapewnia bezpłatny dostęp do leków dla osób powyżej 75. roku życia. Jakie są podstawy do otrzymania leków bezpłatnie? Czy projekt dotyczy wszystkich leków? Dowiedz się więcej z artykułu.

czytaj więcej
Prawa pacjenta31.01.2017

Czy wiesz, że jako pacjent masz prawo do dokumentacji medycznej, do poszanowania godności i intymności, do zgłoszenia sprzeciwu wobec opinii albo orzeczenia lekarza i inne prawa? Warto przeczytać artykuł, aby je poznać oraz w razie potrzeby z nich skorzystać.

czytaj więcej
Świadczenia NFZ w zakresie opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień28.12.2016

W jakich warunkach udzielane są świadczenia w zakresie opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień? Jakie to świadczenia? Z artykułu dowiesz się m. in. co świadczeniodawca musi zapenić osobie z zaburzeniami psychicznymi lub osobie uzależnionej.

czytaj więcej
Szczepienia obowiązkowe29.11.2016

Szczepienia są bezpieczną i skuteczną metodą chroniącą przed chorobami zakaźnymi. Niezaszczepienie zdrowego dziecka jest zaniedbaniem, które w konsekwencji może prowadzić do zachorowań. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się jakie szczepienia są obowiązkowe w Polsce i skąd wiadomo w którym momencie należy je przyjąć.

czytaj więcej
Rehabilitacja w ramach NFZ31.10.2016

W jakich warunkach mogą być udzielane świadczenia w ramach rehabilitacji i komu? Co obejmuje rehabilitacyjna porada lekarska? Odpowiedzi na te pytania oraz inne informacje na temat rehabilitacji w ramach NFZ znajdziesz w artykule.

czytaj więcej
Refundacja leków 28.09.2016

Gdzie szukać informacji o lekach refundowanych? Kto ma do nich prawo? Jakie informacje powinny znaleźć się na recepcie, która jest podstawą ich wydania? Zasady refundacji znajdziesz w artykule.

czytaj więcej
Skargi do NFZ22.08.2016

Każdy pacjent ma prawo do złożenia skargi, jeżeli uzna, że jego prawo do ochrony zdrowia nie jest realizowane w odpowiedni sposób lub jest łamane. Z artykułu dowiesz się, co może być przedmiotem skargi,  co powinna zawierać skarga oraz w jaki sposób i w jakiej formie może zostać złożona.

czytaj więcej
poprzednia strona [1]  2  3  4  5  6  7  8  9 następna strona
Oferujemy informację medyczną na terenie miast: Poznań, Szczecin, Zielona Góra. Nasi specjaliści: psycholog, stomatolog, ortopeda, okulista, ginekolog, dermatolog, ortodonta. Przeczytasz wiadomości na tematy: rehabilitacja, usg, implanty. Znajdziesz u nas także apteki oraz forum medyczne.
  © Wszystkie prawa zastrzeżone