Szukana fraza:Kategoria:
Specjalizacja:
Województwo:
Miasto:
Dzielnica:
 Umowa z NFZ
 
Cukrzyca
10 listopad 2017
Cukrzyca...jest jedną z tak zwanych chorób cywilizacyjnych, o tyle groźną, że spora część chorych w ogóle nie wie, że choruje, a dowiadują się, kiedy powikłania są już na tyle groźne, że nie ma zbyt pozytywnych rokowań.
 
Logowanie
Dla pacjentów
Ciąża
Dziecko
Dla lekarzy
Do pobrania
Dziecko
 Szukana fraza:
Wyświetl:
wyników na stronie   Według:
Wpływ środków psychoaktywnych na zdrowie i życie dziecka podczas ciąży15.12.2017

Dieta kobiety w ciąży jest istotnym elementem w prawidłowym rozwoju dziecka. Spożywanie alkoholu, nikotyny, narkotyków czy przyjmowanie leków psychotropowych może mieć niekorzystny wpływ na życie i zdrowie dziecka w łonie matki.  Dziecko może przyjść na świat z wadami wrodzonymi, przewlekłymi, niepełnosprawnością lub prowadzić może śmierci noworodka.

czytaj więcej
Pasożyty jelitowe u dzieci27.10.2017

Większość z nas uważa, że choroby pasożytnicze to problem krajów rozwijających się i tropikalnych, jednak nic bardziej mylnego. Pasożytami mogą zarazić się dorośli, jak równie dzieci. Zachęcam do lektury artykułu odnośnie pasożytów jelitowych u dzieci.

czytaj więcej
Ryby w diecie dziecka01.08.2017

Ryba powinna znaleźć się w menu dziecka co najmniej raz w tygodniu. Z artykułu dowiesz się jakie ryby wybrać oraz w jaki sposób przyrządzić, aby dostarczyć dziecku najwięcej witamin i minerałów.

czytaj więcej
Wczesna stymulacja rozwoju dziecka 29.06.2017

Wczesna stymulacja rozwoju dziecka niepełnosprawnego - im wcześniej zostanie ropoczęta terapia, tym większe szanse na prawidłowy rozwój - więcej na ten temat w artykule.

czytaj więcej
Szczepienie - odczyn poszczepienny czy powikłania?30.05.2017

Szczepienia to w ostatnim czasie temat wywołujący wiele skrajnych emocji. Czy warto szczepić dzieci? Co to jest odczyn poszczepienny? Czy odczyn i powikłania to to samo?

czytaj więcej
Nowe produkty spożywcze w diecie dziecka - kiedy i jakie wprowadzać?28.04.2017

Każda mama po okresie karmienia piersią ma podobne problemy - czy moje dziecko może już to jeść? Kiedy i jakie produkty wprowadzać w diecie dziecka? Postaramy się odpowiedzieć na te nurtujące pytania.

czytaj więcej
Jak ubrać, aby nie przegrzać dziecka zimą27.01.2017

Za oknem coraz zimniej, temperatury spadają poniżej zera, zimowe ferie coraz bliżej a rodzice coraz częściej zastanawiają się jak ubrać, aby nie przegrzać dziecka zimą. Przeczytaj więcej na ten temat.

czytaj więcej
Jadłowstręt u dzieci09.12.2016

Jadłowstręt u dzieci to brak apetytu i jednocześnie bardzo silne uczucie niechęci wobec jedzenia, z czym mogą być związane negatywne dla zdrowia konsekwencje. Jakie są przyczyny jadłowstrętu u dzieci i kiedy skonsultować to z lekarzem? Odpowiedzi i inne informacje na ten temat znajdziesz w tym artykule.

czytaj więcej
Dieta wegetariańska u dzieci - czy może być stosowana?24.11.2016

Badania potwierdziły, że dzieci stosujące dobrze zbilansowaną dietę wegetariańską mają lepsze nawyki żywieniowe i są szczuplejsze niż dzieci spożywające wszystkie grupy produktów. W tym artykule dowiesz się więcej na temat wpływu diety wegetariańskiej na rozwój dziecka.

czytaj więcej
Pierwsza wizyta u dentysty10.11.2016

U Twojego dziecka pojawiły się pierwsze ząbki? Nie wiesz czy to juz czas, aby pojsc na pierwsza wizyte do dentysty? W poniższym artykule znajdziesz informacje na temat przygotowania dziecka do wizyty u stomatologa.

czytaj więcej
poprzednia strona [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 19 następna strona
Oferujemy informację medyczną na terenie miast: Poznań, Szczecin, Zielona Góra. Nasi specjaliści: psycholog, stomatolog, ortopeda, okulista, ginekolog, dermatolog, ortodonta. Przeczytasz wiadomości na tematy: rehabilitacja, usg, implanty. Znajdziesz u nas także apteki oraz forum medyczne.
  © Wszystkie prawa zastrzeżone