Szukana fraza:Kategoria:
Specjalizacja:
Województwo:
Miasto:
Dzielnica:
 Umowa z NFZ
 
Choroby zakaźne
23 czerwiec 2017
Każdego z nas może dopaść choroba zakaźna. Wiele z nich jest bardzo niebezpieczna, dlatego warto mieć świadomość jakie mogą dawać objawy.
 
Logowanie
Dla pacjentów
Ciąża
Dziecko
Dla lekarzy
Do pobrania
Artykuły Medyczne
 Szukana fraza:
Wyświetl:
wyników na stronie   Według:
Diety alternatywne a nowotwory?07.08.2017

W przypadku choroby nowotworowej ważnym elementem terapii może okazać się dieta. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, przeczytaj artykuł.

czytaj więcej
Malaria20.07.2017

Malaria jest jedną z poważniejszych chorób w krajach tropikalnych. Każdego roku powoduje śmierć co najmniej 1 miliona ludzi na świecie. Jest również chorobą najczęściej przywożoną do Polski z innych stref klimatycznych. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o tej niebezpiecznej tropikalnej chorobie.

czytaj więcej
Medycyna estetyczna - najpopularniejsze zabiegi20.07.2017

Wraz z rozwojem medycyny estetycznej, coraz bardziej rośnie zainteresowanie tą dyscypliną. Wiąże się to z tym, że kobiety od zawsze dążyły do idealnego piękną, a ostatnie lata przyniosły znaczny rozwój medycyny estetycznej. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jakie teraz są najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej.

czytaj więcej
Metody leczenia żylaków kończyn dolnych19.06.2017

Skłonność do powstania żylaków możemy odziedziczyć po rodzicach, dziadkach czy pradziadkach - jest uwarunkowana genetycznie. Na żylaki niestety „pracujemy” przez całe swoje życie. A jakie są metody ich leczenia? Przeczytaj artykuł.

czytaj więcej
Nawilżacze powietrza30.05.2017

Wszyscy wiemy, że zbyt suche powietrze w pomieszczeniu powoduje problemy z cerą, z oddychaniem, a u niektórych pojawia się męczący kaszel, jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę, że suche powietrze może prowadzić do kłopotów z koncentracją. Rozwiązaniem na te problemy może być nawilżacz powietrza.

czytaj więcej
Czy warto jeść ryby?30.05.2017

Ludzie zaczynają dbać o własną sylwetkę, uprawiają sport, stosują dietę, która jest najczęściej urozmaicona a jednym ze składników są ryby. Dietetycy uważają, że zawarte w nich kwasy omega-3 korzystnie wpływaja na organizm człowieka. Ale czy na pewno warto jeść ryby?

czytaj więcej
Higiena intymna u kobiet i mężczyzn02.05.2017

Dbanie o higiene intymną powinna dotyczyć zarówno kobiet jak i mężczyzn. W poniższym artykule znajdziesz informacje na temat pielęgnacji i profilaktyki miejsc intymnych.

czytaj więcej
Podologia28.03.2017

Według badań 80% społeczeństwa ma różnego rodzaju problemy ze stopami. Ich stan istotnie wpływa na kondycję i samopoczucie człowieka, dlatego należy o nie dbać ze szczególną troską. Przeczytaj artykuł, a dowiesz się czym zajmuje się podolog.

czytaj więcej
Leczenie ortodontyczne15.03.2017

W ostatnich latach posiadanie aparatu na zębach stało się modą, to chyba jedna z najzdrowszych tendencji. Współczesna ortodoncja to dziedzina, w której lekarze czynią „cuda”. Czytając poniższy artykuł dowiesz się jak sprawić, by Twoje zęby były idealnie proste.

czytaj więcej
Właściwości lecznicze marihuany25.02.2017

O właściwościach leczniczych marihuany dyskutują naukowcy i lekarze na całym świecie. Jedni uważają, że to niebezpieczny narkotyk. Inni, że jest wspaniałym lekarstwem na choroby. Ponieważ marihuana zawiera substancje chemiczne, które mogą pomóc w leczeniu wielu chorób lub objawów, wiele osób twierdzi, że powinna być legalna w celach medycznych. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat właściwości leczniczych marihuany.

czytaj więcej
poprzednia strona [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 39 następna strona
Oferujemy informację medyczną na terenie miast: Poznań, Szczecin, Zielona Góra. Nasi specjaliści: psycholog, stomatolog, ortopeda, okulista, ginekolog, dermatolog, ortodonta. Przeczytasz wiadomości na tematy: rehabilitacja, usg, implanty. Znajdziesz u nas także apteki oraz forum medyczne.
  © Wszystkie prawa zastrzeżone