Szukana fraza:Kategoria:
Specjalizacja:
Województwo:
Miasto:
Dzielnica:
 Umowa z NFZ
 
Choroby zakaźne
23 czerwiec 2017
Każdego z nas może dopaść choroba zakaźna. Wiele z nich jest bardzo niebezpieczna, dlatego warto mieć świadomość jakie mogą dawać objawy.
 
Logowanie
Dla pacjentów
Ciąża
Dziecko
Dla lekarzy
Do pobrania
Artykuły Medyczne
 Szukana fraza:
Wyświetl:
wyników na stronie   Według:
Metody leczenia żylaków kończyn dolnych19.06.2017

Skłonność do powstania żylaków możemy odziedziczyć po rodzicach, dziadkach czy pradziadkach - jest uwarunkowana genetycznie. Na żylaki niestety „pracujemy” przez całe swoje życie. A jakie są metody ich leczenia? Przeczytaj artykuł.

czytaj więcej
Nawilżacze powietrza30.05.2017

Wszyscy wiemy, że zbyt suche powietrze w pomieszczeniu powoduje problemy z cerą, z oddychaniem, a u niektórych pojawia się męczący kaszel, jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę, że suche powietrze może prowadzić do kłopotów z koncentracją. Rozwiązaniem na te problemy może być nawilżacz powietrza.

czytaj więcej
Czy warto jeść ryby?30.05.2017

Ludzie zaczynają dbać o własną sylwetkę, uprawiają sport, stosują dietę, która jest najczęściej urozmaicona a jednym ze składników są ryby. Dietetycy uważają, że zawarte w nich kwasy omega-3 korzystnie wpływaja na organizm człowieka. Ale czy na pewno warto jeść ryby?

czytaj więcej
Higiena intymna u kobiet i mężczyzn02.05.2017

Dbanie o higiene intymną powinna dotyczyć zarówno kobiet jak i mężczyzn. W poniższym artykule znajdziesz informacje na temat pielęgnacji i profilaktyki miejsc intymnych.

czytaj więcej
Podologia28.03.2017

Według badań 80% społeczeństwa ma różnego rodzaju problemy ze stopami. Ich stan istotnie wpływa na kondycję i samopoczucie człowieka, dlatego należy o nie dbać ze szczególną troską. Przeczytaj artykuł, a dowiesz się czym zajmuje się podolog.

czytaj więcej
Leczenie ortodontyczne15.03.2017

W ostatnich latach posiadanie aparatu na zębach stało się modą, to chyba jedna z najzdrowszych tendencji. Współczesna ortodoncja to dziedzina, w której lekarze czynią „cuda”. Czytając poniższy artykuł dowiesz się jak sprawić, by Twoje zęby były idealnie proste.

czytaj więcej
Właściwości lecznicze marihuany25.02.2017

O właściwościach leczniczych marihuany dyskutują naukowcy i lekarze na całym świecie. Jedni uważają, że to niebezpieczny narkotyk. Inni, że jest wspaniałym lekarstwem na choroby. Ponieważ marihuana zawiera substancje chemiczne, które mogą pomóc w leczeniu wielu chorób lub objawów, wiele osób twierdzi, że powinna być legalna w celach medycznych. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat właściwości leczniczych marihuany.

czytaj więcej
Dieta tłuszczowo-białkowa10.02.2017

Dieta tłuszczowo-białkowa znana jest w medycynie od wielu lat, a jednak w ostatnim czasie stała się bardzo popularna. Czytając artukuł dowiesz się czym zyskała tak dużą popularność.

czytaj więcej
Czym zastąpić białko zwierzęce przy diecie wegetariańskiej?25.01.2017

Większość przeciwników diety wegetariańskiej jest przekonana, że stosując ją nie da się dostarczyć organizmowi odpowiedniej ilości białka. Według powszechnej opinii mięso uważa się za najbardziej wartościowe źródło białka. Jednak zwolennicy diety bezmięsnej świetnie sobie radzą z dostarczaniem odpowiednich ilości tego składnika pokarmowego. Chcesz dowiedzieć się jak to robią? Czym zastąpić w codziennej diecie białko zwierzęce? Zapraszam do przeczytania dalszej części artykułu.

czytaj więcej
Jak się nie przeziębić? Profilaktyka. 16.01.2017

W okresie zimowym jesteśmy najbardziej narażeni na zachorowanie przez ciągłe zmiany temperatury, zimny wiatr, wilgotność powietrza. Często dochodzi do znacznego wychłodzenia organizmu co może doprowadzić do odmrożeń. W artykule poniżej dowiesz sie jak chronić organizm przed skutkami wychłodzenia, czyli przeziebieniem.

czytaj więcej
poprzednia strona [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 39 następna strona
Oferujemy informację medyczną na terenie miast: Poznań, Szczecin, Zielona Góra. Nasi specjaliści: psycholog, stomatolog, ortopeda, okulista, ginekolog, dermatolog, ortodonta. Przeczytasz wiadomości na tematy: rehabilitacja, usg, implanty. Znajdziesz u nas także apteki oraz forum medyczne.
  © Wszystkie prawa zastrzeżone